Nowe mieszkania w Międzyrzeczu

MIĘDZYRZECZ – przyjmujemy rezerwacje na mieszkania bez czynszowe w stanie deweloperskim w budynku wielorodzinnym przy ul. Poznańskiej w pobliżu ulicy Długiej. Budynek będzie położony w otoczeniu innych zabudowań wielorodzinnych oraz domków jednorodzinnych. W pobliżu budynku niewielki las oraz w odległości około 300 m szkoła podstawowa oraz przedszkole.

Przy umowie rezerwacyjnej pobierana jest kwota w wysokości 10 000 zł, Reszta ceny nieruchomości wpłacana jest po akcie notarialnym sprzedaży mieszkania. Planowany termin zakończenia prac przy budynku to pierwsze miesiące 2022 roku.

 1. Mieszkanie na parterze o powierzchni około 68,03 mkw, a w nim dwie sypialnie, salon z wyjście na balkon, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój oraz schowek. Wszystkie pomieszczenia wykończone w stanie deweloperskim, na podłogach posadzki betonowe, na ścianach gipsowy tynk maszynowy, instalacja wodna, kanalizacyjna, elektryczna oraz c.o. z piecem gazowym dwu funkcyjnym i grzejnikami panelowymi. Do mieszkania przynależy działka bezpośrednio przyległa do budynku o powierzchni 83 mkw. CENA: 318 000 zł
 2. Mieszkanie na I piętrze o powierzchni około 68,06 mkw, a w nim dwie sypialnie, salon z wyjście na balkon, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój oraz schowek. Wszystkie pomieszczenia wykończone w stanie deweloperskim, na podłogach posadzki betonowe, na ścianach gipsowy tynk maszynowy, instalacja wodna, kanalizacyjna, elektryczna oraz c.o. z piecem gazowym dwu funkcyjnym i grzejnikami panelowymi.
  CENA: 313 000 zł
 3. Mieszkanie na poddaszu o powierzchni 54,68 mkw, dwie sypialnie, salon z wyjście na balkon, kuchnia łazienka z WC oraz przedpokój. Wszystkie pomieszczenia wykończone w stanie deweloperskim, na podłogach posadzki betonowe, na ścianach gipsowy tynk maszynowy, instalacja wodna, kanalizacyjna, elektryczna oraz c.o. z piecem gazowym dwu funkcyjnym i grzejnikami panelowymi.
  Cena: 251 500 zł
 4. Mieszkanie na parterze o powierzchni około 56,10 mkw, a w nim dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, łazienka z WC, przedpokój oraz schowek. Wszystkie pomieszczenia wykończone w stanie deweloperskim, na podłogach posadzki betonowe, na ścianach gipsowy tynk maszynowy, instalacja wodna, kanalizacyjna, elektryczna oraz c.o. z piecem gazowym dwu funkcyjnym i grzejnikami panelowymi. Do mieszkania przynależy działka o powierzchni 82 mkw.
  CENA: 263 000 zł
 5. Mieszkanie na I piętrze o powierzchni około 56,10 mkw, a w nim dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, łazienka z WC, przedpokój oraz schowek. Wszystkie pomieszczenia wykończone w stanie deweloperskim, na podłogach posadzki betonowe, na ścianach gipsowy tynk maszynowy, instalacja wodna, kanalizacyjna, elektryczna oraz c.o. z piecem gazowym dwu funkcyjnym i grzejnikami panelowymi.
  CENA: 258 000 zł

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Numer licencji zawodowej 19909

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego